YGRG2017Lapkričio 2 d., ketvirtadienį, Kauno menininkų namuose vyks Centras 2017: institucija_periferija_sinapsė. Kuruotos rezidencijos baigiamosios programos dalis.

❍ 18.00 val. Įveiksmintas naujo katalogo CENTRAS pristatymas – ekskursija po parodą su kuratore V. Stepanovaite

❍ 19.00 val. Young Girl Reading Group 149 bei naujo Dorotos Gawędos ir Eglės Kulbokaitės kūrinio rezidencijai pristatymas

Young Girl Reading Group 149 metu Dorota Gawęda ir Eglė Kulbokaitė pristatys savo naują kūrinį LE MUSÉE MENTEUR, susijusį su Paul B Preciado teksto „Gender Sexuality and Biopolitics of Architecture“ ištraukų skaitymu.
YGRG yra platforma, išvystyta žavintis teksto skaitymu ir dalijimusi, labiausiai – kalba ir jos daugybe formų. Mes skaitome kartu, garsiai tariant žodžius, pabrėžiant santykį tarp kūno, teksto ir kolektyvinio kūno. YGRG yra garsinė–socialinė bendro smalsumo ir sinchronizacijos architektūra, Instagram’o socialinė erdvė, savi-reflektyvi intymumo ir atradimų estetinė erdvė. YGRG remiasi feminizmo įkvėpta teorija ir fikcija, technologijų vedama emancipacija ir erdvės diskursyvumu.
gawedakulbokaite.com

Rezidencijos paroda vyksta 2017 10 19 – 11 03, I-V 11-19 val. Kauno menininkų namuose.

Parodos dalyviai:
Lehman Brothers – INSTITUCIJA
Monika Janulevičiūtė & Antanas Lučiūnas – PERIFERIJA
Dorota Gawęda & Eglė Kulbokaitė – SINAPSĖ

Rezidenciją dalinai finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Partneris Kauno menininkų namai. Padėka Saari Residence, Kone Foundation, The Danish Arts Foundation.

Atgal