Ultra DinamicaTrečiojoje eksperimentinės muzikos įvykių Ultra Dinamica serijoje: Seht Zhan aka 5e7h (San Paulas), Kacper Zlemianin aka Ctrl Freq (Krokuva/Haga) ir Arma Agharta (Nomadia).

Renginys vyks kuruotos rezidencijos Centras 2017: institucija_periferija_sinapsė kolektyvinės parodos atidarymo kontekste (atidarymas – 19 val., koncertas – 19.30 val.). Renginys nemokamas.

 


Seht Zhan aka 5e7h (San Paulas)

Brazilų elektro-akustikos noise improvizacijų meistras savo pasirodymus rengiantis visame pasaulyje. Atlikėjas yra žinomas ir kaip įvairaus pobūdžio renginių San Paule, Niujorke, Berlyne organizatorius bei kuratorius. Savo darbuose Seth sutelkia dėmesį į antinominalią ir ikonoklastišką tematiką, tad jo pristatomi kūriniai visuomet painūs ir pasižymintys konfliktiška prigimtimi.

https://soundcloud.com/setherian


Kacper Zlemianin aka Ctrl Freq (Krokuva/Haga)

Dažnai apibūdinamas kaip sintezatorių laužytojas (circuit bender), kompiuterinės muzikos atlikėjas, improvizatorius, muzikos prodiuseris, audio hakeris, instrumentų kūrėjas, epizodinis radijo laidų, meno dirbtuvių vedėjas, skvoteris, bastūnas. Jo darbai pristatomi įvairiausiose pasaulio kampeliuose. Paskutinis menininko darbas pavadinimu „LightSeq“ susilaukė finansavimo iš nepelno siekiančios organizacijos Olandijoje „Stimulerings Fonds“ ir laimėjo apdovanojimą Saragosoje, Ispanijoje vykusiame tarptautiniame elektroninės muzikos festivalyje „Radical dB“.

https://ctrlfreq.wordpress.com/


Arma Agharta (Nomadia)

Garso performansų kūrėjas, jau dešimt metų stebinantis užsienio turų gausa ir geografija. Jau šiemet menininkas pasirodė Grenlandijoje, Indonezijoje, Filipinuose, Malaizijoje, Singapūre bei Europos šalyse. Arma Agharta savo stipriai improvizuotose pasirodymuose naudoja senus sintezatorius, modifikuotus žaislus, objektus, kostiumus ir visa tai apipina magiškais triukais bei impulsyviais veiksmais.

www.arma.lt

Atgal