Kolektyvinis sodasRugpjūčio 17 d. ketvirtadienį, 19 val. #menininkai kviečia išbandyti akustiką naujoje vietoje – galiniame kieme – su trimis roko grupėmis: Abii, Timid Kooky, Silverpieces. Bilieto kaina 3 Eur. Bilietus 1,5 val. prieš renginį galima įsigyti Kauno menininkų namuose, o taip pat visose TIKETA kasose.

Abii
Du bičiuliai skoningai suderino gyvą ir elektroninę muziką. Priešingybių samplaikoje gavosi intelektualus, dramatiškas grunge rock’as. Jokio maivymosi – tik natūralios emocijos. „Abii“ pernai laimėjo „Garažą“ – jaunų alternatyvios muzikos grupių konkursą. Laukiamas naujas albumas.
https://www.youtube.com/watch?v=ygpLSNLv8Jc

Timid Kooky
Trys patrakę ir pozityvūs bičai. Užkuria vakarėlį ir visai ne primityviais būdais priverčia trypčioti, nevalingai šypsotis ir lipti skruostams ant smilkinių taip, kad nelabai kas matosi. Jie visi dar ir dainuoja. Po tris balsus kiekvienas. Vienu metu. „Garažą“ jie laimėjo šiemet.
https://www.youtube.com/watch?v=yCdHYAyYMqU

Silverpieces
Beatodairiški savo kūryboje, todėl nelabai į ką nors panašūs. Artimi 90s grunge, bet tampriai susipynę ir su kitais (stiliais). Melancholiškai agresyvūs, ignoruoja tradicinę dainų struktūrą. Dėl to kartais nuskamba kaip simfonija, atlikta būgnais ir gitaromis. Tai šiemet debiutuojantis projektas.
https://www.youtube.com/watch?v=fDvV7b_2keA

Atgal